ioc_images_0030_P4

En güzel anlarınızı In&Out Bar ile yaşayın.

Nevizade’nin büyülü atmosferi ile donatılmış ferah mekanımız siz İstanbul severlerin hizmetinde. Arkadaş gurubunuzla eğlenceli anlarınızın tadını In&Out Bar ile çıkartın. In&Out Bar hizmeti ile bu yalnızca bir eğlence etkinliği olarak kalmaz, aynı zamanda bu etkinlikler birer parti ve hayat tarzına dönüşür. Son trendleri, etkinliklerimizi, partileri, müziği, lezzetli tatları ve kendimize özgü kokteyl ve içeceklerimizi In&Out Bar ayrıcalığını kaliteli bir hizmet altında deneyimleyebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız ile bu eğlence ve mutluluğun keyfini yaşayabilmeniz için tek yapmanız gereken rezervasyon formunu doldurmanız.

ioc_images_0029_p5

İster doğum günü partisi yapıyor olun, ister konsept parti… İstediğiniz her organizasyon etkinliği için In&Out Bar daima yanınızda. Sıkıcı ve rutin toplantılarınızdan vazgeçip daha renkli ve daha farklı bir etkinlik yapmak istiyorsanız In&Out Bar hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu güzel ve özel anlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey rezervasyon formunu doldurarak bize önceden haber vermeniz. Gerisini bize bırakın. Biz sizin yerinize yapalım.

ioc_images_0000_p34

Mekanımızda her saniyesi birbirinden değerli olan harika anılar bırakabilir ve bu anılarınızı tekrar istediğiniz zaman yaşayabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize bu harika atmosfer eşliğinde etkinlikler düzenleyerek güzel bir deneyim yaşatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken rezervasyon formunu doldurup yerinizi ayırtmanız. In&Out Bar sizin mutluluğunuz için var gücüyle çalışmaya devam edecek ve özel anlarınızda en samimi destekçiniz olacaktır.

In&Out Bar

İstanbul Taksim’in en hareketli ve gözde mekanlarından olan Nevizade’ye In&Out Bar ile daha farklı bakacaksınız. In&Out Bar’da canınız hiç sıkılmayacak, Nevizade’nin muhteşem atmosferini barındıran bu mekanda doyasıya eğlenip harika vakitler geçireceksiniz.
In&Out Bar, farklı şekillerde dizayn edilmiş 2 kat ve hoş bir terastan oluşmaktadır. Bu fiziki yapısı ile size en uygun ortamı sumayı hedefleyen In&Out Bar’da aradığınız sıcak ve samimi ortamı bulabilirsiniz. Birbirinden farklı konsept, parti ve müzik etkinliklerine ev sahipliği yapan In&Out Bar, müşterilerine birçok alanda organizasyon ve servis hizmetlerini vermektedir. Teras katından görülen eşsiz Nevizade manzarası ile size İstanbul’u hissettiren ve yaşatan In&Out Bar, aradığınız heyecanı size yaşatacak.

In&Out Bar, sadece müzik ve özel konsept etkinlikleri olarak hizmet vermemektedir. Müziğin ritmini, özel konsept partilerin keyfini yaşarken lezzetli ve kendine has menüsü ve kokteylleri ile de ufkunuzu genişletecek olan In&Out Bar, sizlere keyif veren bir deneyim yaşatacak. Nevizade manzarası ile size eşsiz anlar yaşatan In&Out Bar, servislerindeki hizmeti ile sıcacık sohbetlere ev sahipliği yapan mekanınız olacak. Burada keyifli içkilerin yanına leziz yemekler eşlik edecek, mekanımız özel etkinlikleri ile de gün içindeki yorgunluk ve stresle başa çıkmanızda size fayda sağlayacak.


★★★★★ (5/5)

Adı gibi in and out, burada müzik ve eğlence içeride ve dışarıda her yerde sabaha kadar devam ediyor. Sıcak şaraplarına bayılyıorum, shotlarına ise zaten bağımlıyım. Buraya ba-yı-lı-yo-rum ötesi yok :)

Zeyney Kasenci Ogrenci