ioc_images_0007_p27

In&Out Bar, Nevizade’nin kendine has atmosferinde hizmet veren ve ürünlerindeki eşsiz lezzetleri ile müşterilerine eşsiz deneyimler yaşatan bir mekandır. In&Out Bar müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır ve sizden gelecek fikir ve önerilere her zaman açıktır. Bu fikir ve önerileriniz doğrultusunda kendini eleştirmeyi ve hizmetlerini gözden geçirmeyi eksik etmeyen In&Out Bar için, siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerileri son derece önemlidir. Soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilir ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Hüseyin Ağa Mahallesi
Nevizade Sokak, No: 12
Beyoğlu – İstanbul
E-posta: iletisim@instarcocktailbar.com
Telefon: 0212 302 25 35
0212 302 05 35

Yorum ve sorularınızı bekliyoruz.

* zorunlu alanı gösterir

In&Out Bar

İstanbul Taksim’in en hareketli ve gözde mekanlarından olan Nevizade’ye In&Out Bar ile daha farklı bakacaksınız. In&Out Bar’da canınız hiç sıkılmayacak, Nevizade’nin muhteşem atmosferini barındıran bu mekanda doyasıya eğlenip harika vakitler geçireceksiniz.
In&Out Bar, farklı şekillerde dizayn edilmiş 2 kat ve hoş bir terastan oluşmaktadır. Bu fiziki yapısı ile size en uygun ortamı sumayı hedefleyen In&Out Bar’da aradığınız sıcak ve samimi ortamı bulabilirsiniz. Birbirinden farklı konsept, parti ve müzik etkinliklerine ev sahipliği yapan In&Out Bar, müşterilerine birçok alanda organizasyon ve servis hizmetlerini vermektedir. Teras katından görülen eşsiz Nevizade manzarası ile size İstanbul’u hissettiren ve yaşatan In&Out Bar, aradığınız heyecanı size yaşatacak.

In&Out Bar, sadece müzik ve özel konsept etkinlikleri olarak hizmet vermemektedir. Müziğin ritmini, özel konsept partilerin keyfini yaşarken lezzetli ve kendine has menüsü ve kokteylleri ile de ufkunuzu genişletecek olan In&Out Bar, sizlere keyif veren bir deneyim yaşatacak. Nevizade manzarası ile size eşsiz anlar yaşatan In&Out Bar, servislerindeki hizmeti ile sıcacık sohbetlere ev sahipliği yapan mekanınız olacak. Burada keyifli içkilerin yanına leziz yemekler eşlik edecek, mekanımız özel etkinlikleri ile de gün içindeki yorgunluk ve stresle başa çıkmanızda size fayda sağlayacak.


★★★★★ (5/5)

Adı gibi in and out, burada müzik ve eğlence içeride ve dışarıda her yerde sabaha kadar devam ediyor. Sıcak şaraplarına bayılyıorum, shotlarına ise zaten bağımlıyım. Buraya ba-yı-lı-yo-rum ötesi yok :)

Zeyney Kasenci Ogrenci