ioc_images_0026_p8

In&Out Bar, bir bar ve etkinlik mekanı olmanın ötesinde bir marka olma yolunda ilerlemekte. Kendi düzenlediği veya sponsor olduğu etkinlikler, farklı müzik tarzlarını bir çatı altında toplaması, bar menüsü ve eşsiz sunumu ile diğer mekanlardan ayrılmaktadır. In&Out Bar’ın en önemli özelliği de altına girdiği tüm organizasyonlardan başarı ile kalkıyor olması. In&Out Bar, kendine özgü konseptleriyle gece ve gündüz her zaman ziyarete açık bir mekan. Geceye hazırlık için gündüzden, geceyi güzel noktalamak için de gecenin ilerleyen saatlerinde In&Out Bar’a uğrayabilirsiniz. Atmosfere tanık olunca umarız şaşırmazsınız.

ioc_images_0025_p9

Menü
In&Out Bar, sevdiklerinizle zaman geçirmek için size güzel bir ortam sunuyor. Seçkin menüsü ile sohbet ve ortamınızın daha keyifle geçmesine zemin hazırlayan In&Out Bar, yemek menüsü ile de damağınızı şenlendiriyor. In&Out Bar kendine has daha önce tadımlamadığınız kokteyller ile de hayatınızdaki mutlu anlara bir yenisini daha ekliyor. Gurur duyduğumuz servislerimizi size sunarken sizi kaliteli bir hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

ioc_images_0024_p10
Özel Etkinlikler
In&Out Bar, 20 kişiden 100 kişiye kadar çıkan kapasitesi ile özel etkinleriniz için sizleri bekliyor. In&Out Bar doğum günlerinden özel toplantılara, cadılar bayramı partilerinden geleneksel etkinliklere kadar geceye özgü konsept etkinlikleri ile inanılmaz anlar yaşamanızı sağlıyor. Hafta sonları da Dj performansları ile müzikal açıdan da doyum sağlayan In&Out Bar, birbirinden ünlü simaları da hem eğlenmeleri için hem de performans yapmaları için mekanında ağırlıyor.

ioc_images_0023_p11

Konsept Partiler
70’ler, 80’ler 90’ler partileri… Çocukluk anılarınız, ilk aşklar, büyüdüğünüz yer, hayalleriniz, oyuncaklarınız, kasetler…Hepsi hala içinizde bir yerde ve hepsi In&Out Bar’da. Bizleri büyüten, olgunlaştıran ve hayallerimizin içine yerleştirdiğimiz 70’ler, 80’ler, 90’lar yerli ve yabancı pop rock şarkıları, 2015 yılında olmamıza rağmen hala vazgeçemediğimiz birer alışkanlık gibi. Onca yeni albüm ve şarkı olmasına rağmen, tekrar tekrar 70’ler, 80’ler ve 90’lar pop ve rock coverları ile karşılaşıyoruz. In&Out Bar sizleri, 70, 80 ve 90’ların en güzel şarkılarıyla, eski dostlarınızla sınırsız eğlenceye davet ediyor.

In&Out Bar

İstanbul Taksim’in en hareketli ve gözde mekanlarından olan Nevizade’ye In&Out Bar ile daha farklı bakacaksınız. In&Out Bar’da canınız hiç sıkılmayacak, Nevizade’nin muhteşem atmosferini barındıran bu mekanda doyasıya eğlenip harika vakitler geçireceksiniz.
In&Out Bar, farklı şekillerde dizayn edilmiş 2 kat ve hoş bir terastan oluşmaktadır. Bu fiziki yapısı ile size en uygun ortamı sumayı hedefleyen In&Out Bar’da aradığınız sıcak ve samimi ortamı bulabilirsiniz. Birbirinden farklı konsept, parti ve müzik etkinliklerine ev sahipliği yapan In&Out Bar, müşterilerine birçok alanda organizasyon ve servis hizmetlerini vermektedir. Teras katından görülen eşsiz Nevizade manzarası ile size İstanbul’u hissettiren ve yaşatan In&Out Bar, aradığınız heyecanı size yaşatacak.

In&Out Bar, sadece müzik ve özel konsept etkinlikleri olarak hizmet vermemektedir. Müziğin ritmini, özel konsept partilerin keyfini yaşarken lezzetli ve kendine has menüsü ve kokteylleri ile de ufkunuzu genişletecek olan In&Out Bar, sizlere keyif veren bir deneyim yaşatacak. Nevizade manzarası ile size eşsiz anlar yaşatan In&Out Bar, servislerindeki hizmeti ile sıcacık sohbetlere ev sahipliği yapan mekanınız olacak. Burada keyifli içkilerin yanına leziz yemekler eşlik edecek, mekanımız özel etkinlikleri ile de gün içindeki yorgunluk ve stresle başa çıkmanızda size fayda sağlayacak.


★★★★★ (5/5)

Adı gibi in and out, burada müzik ve eğlence içeride ve dışarıda her yerde sabaha kadar devam ediyor. Sıcak şaraplarına bayılyıorum, shotlarına ise zaten bağımlıyım. Buraya ba-yı-lı-yo-rum ötesi yok :)

Zeyney Kasenci Ogrenci