ioc_images_0028_p6

Kalite Politikalarımız

Hizmet kapsamı boyunca tüm müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak temel politikamızdır. Bu doğrultuda kaliteli hizmetler sunmak temel hedeflerimiz arasındadır. In&Out Bar olarak kurumsal yapımızı sürekli güçlendirerek kalitemizin sürekliliğini ve personel motivasyonunun yüksek olmasını sağlarız. Çalışanlarımızın eğitim ve gelişmesini sağlamak müşteri memnuniyet açısından çok önemlidir. İletişime açık, sürekli gelişmeyi hedefleyen politikamızla uygun kalitede ürün ve hizmeti müşterilerimize sunarız. Hizmet verimliliğimizi sürekli arttırmak ve maliyetimizi rekabet edilir düzeyde tutmak tercih edilebilir ve kaliteli bir işletme olmamızın diğer nedenleri arasındadır.

ioc_images_0027_p7

Vizyonumuz;
Hizmet sektöründe müşteri memnuiyeti ve hizmet odaklı hizmetlerimiz ile İstanbul’da akla ilk gelen mekanlardan olmak,

Misyonumuz;
Taze, leziz ve hijyen kurallarına uygun ürünlerimiz ve nitelikli personellerimiz ile müşteri beklenti ve memnuniyetini sürekli aşarak karşılamaktır.

In&Out Bar

İstanbul Taksim’in en hareketli ve gözde mekanlarından olan Nevizade’ye In&Out Bar ile daha farklı bakacaksınız. In&Out Bar’da canınız hiç sıkılmayacak, Nevizade’nin muhteşem atmosferini barındıran bu mekanda doyasıya eğlenip harika vakitler geçireceksiniz.
In&Out Bar, farklı şekillerde dizayn edilmiş 2 kat ve hoş bir terastan oluşmaktadır. Bu fiziki yapısı ile size en uygun ortamı sumayı hedefleyen In&Out Bar’da aradığınız sıcak ve samimi ortamı bulabilirsiniz. Birbirinden farklı konsept, parti ve müzik etkinliklerine ev sahipliği yapan In&Out Bar, müşterilerine birçok alanda organizasyon ve servis hizmetlerini vermektedir. Teras katından görülen eşsiz Nevizade manzarası ile size İstanbul’u hissettiren ve yaşatan In&Out Bar, aradığınız heyecanı size yaşatacak.

In&Out Bar, sadece müzik ve özel konsept etkinlikleri olarak hizmet vermemektedir. Müziğin ritmini, özel konsept partilerin keyfini yaşarken lezzetli ve kendine has menüsü ve kokteylleri ile de ufkunuzu genişletecek olan In&Out Bar, sizlere keyif veren bir deneyim yaşatacak. Nevizade manzarası ile size eşsiz anlar yaşatan In&Out Bar, servislerindeki hizmeti ile sıcacık sohbetlere ev sahipliği yapan mekanınız olacak. Burada keyifli içkilerin yanına leziz yemekler eşlik edecek, mekanımız özel etkinlikleri ile de gün içindeki yorgunluk ve stresle başa çıkmanızda size fayda sağlayacak.


★★★★★ (5/5)

Adı gibi in and out, burada müzik ve eğlence içeride ve dışarıda her yerde sabaha kadar devam ediyor. Sıcak şaraplarına bayılyıorum, shotlarına ise zaten bağımlıyım. Buraya ba-yı-lı-yo-rum ötesi yok :)

Zeyney Kasenci Ogrenci