default image

Gece dışarı çıkmayı pek sevmem aslında. Ama arkadaşlarımın hepsi farklı yerlerde çalıştığından ve oturduğundan bazen buluşmak için ortak bir yerler seçmek çok daha iyi oluyor. Bu yüzden genelde daha ortada bir yerde buluşmak mantıklı olduğundan Taksim’i tercih ediyoruz. Son gittiğimiz birkaç yeri grupça pek de beğenmemiştik. Ya çok gürültülü ve pis yerlerdi ya da gereksiz derecede pahalıydılar. En son İn and Out’u denedik ve o kadar memnun kaldık ki, bundan sonra buluşma mekanımız olarak burayı belirlemiş olduk. Ben bile dışarı çıkmayı sevmeyen biri olarak acayip beğendim. Hatta geçen gün, ofiste dışarı çıkmayı düşünen ama mekan bulamayan iş arkadaşlarıma bile önerdim. Bundan sonra benim mekanım burası.

Ece Güzelsoy Yönetici Asistanı 5 Kasım 2015

default image

Uzun zamandır bir nostalji gecesi yapmak istiyorduk ama bir türlü istediğimiz gibi bir yer bulamıyorduk. En son birimizin evinde toplanıp bunu yapmayı bile düşündük ama bir saatten sonra yüksek ses ve gürültü komşular açısından bir hayli sorun olabilirdi o yüzden vazgeçmek zorunda kaldık. Sonra küçük bir araştırma yaptık ve kendi nostalji gecemizi yapabileceğimiz ve kimseyi de rahatsız etmeyeceğimiz bir seçenek keşfettik. Taksim’deki İn and Out’ta bu çeşit konsept partilerin düzenlenebileceğine dair bir duyuru gördük ve biz de hemen bunu değerlendirdik tabii. İyi ki değerlendirmişiz, müthiş eğlendik. Ayrıca servisten ve hizmetten de çok memnun kaldık. Sadece konsept partiler için normal zamanlarda eğlenmek ve dağıtmak için çok uygun bir yer.

Serdar Gürkan Dış Ticaret Sorumlusu 5 Kasım 2015

default image

Gercekten extremely great. USA dogdum orada yasarim ama Istanbulda gittik en iyi mekanlardan. Perfect bir sound great drink harika gecedir. Git gor kesin herkese derim. xox..

John Ozturk Designer 21 Ağustos 2015

default image

Arkadaşlarla gittiğimiz kaliteli mekan. O klasik havanın içinde eğlenceyi sonuna kadar yaşayacağınız sıradışı bir yer. Gidin görün derim tek kelimeyle..

Pusat AKINCI Eczaci 21 Ağustos 2015

default image

Geçen akşam çok uzun zamandır görmediğim arkadaşlarım, İstanbul’a beni ziyarete geldiler. E, tabii onca yoldan gelmişken de şöyle bir güzel eğlenmek, dans etmek ve gezmek istediler. Ben de onları çok sevdiğim bir yer olan İn and Out’a götürdüm. Mekana girer girmez bayıldılar zaten. Rahat ve havadar olduğu için, kalabalık olmasına rağmen sıkıntılı bir yer de değil, o yüzden saatlerce içeride kalmak da insanın başını ağrıtmıyor. Rahat rahat gece boyunca eğlendik ve hava neredeyse aydınlanırken eve döndük. Tabii sabaha hepimizin çok içmekten kafası kazan gibi olmuştu. Neyse ki, imdadımıza yine İn and Out yetişti. Hemen web sitesini açıp akşamdan kalma önerilerini okudum ve hep beraber uyguladık. Öğlene kadar yeniden doğmuş gibiydik ve İstanbul’u gündüz de yaşayabilmek için sokaklara çıkmıştık bile.

Onur Benli Lojistik Uzmanı 5 Haziran 2015

default image

Kız kıza dışarıya çıkmak ve biraz kafa dağıtmak çok sevdiğim bir eğlence tarzı ama bazen gittiğimiz mekanlarda çok rahat hareket edemiyoruz ve kısa sürede kalmamız gerekebiliyor. Hal böyle olunca, eğlence bölünüyor ve rahatsız oluyoruz. Geceyi noktalarken çok da iyi hissetmiyoruz bu yüzden. Geçen akşam yine hem kız kıza rahat edebileceğimiz hem de dans edebileceğimiz bir yer arıyorduk ki, bir arkadaşım İn and Out’u önerdi. Birkaç kere ismini duymuştum ve önünden geçmiştim ama içeri girme şansım olmamıştı hiç. Kızlara söyledim ve denemeye karar verdik, süper bir karar aldığımızı daha ilk dakikadan anladık. Gece boyunca müthiş eğlendik, dilediğimiz gibi dans ettik, dağıttık.  Bundan sonraki dans ve eğlence mekanımız böylece belli oldu.

Senem Ballı Satın Alma Uzmanı 5 Nisan 2015

default image

Yakın arkadaşlarımla sık sık bir araya gelmeye çalışırız ama hepimizin yoğun bir iş hayatı olduğu için, her zaman düşündüğümüz ve planladığımız kadar sık buluşamıyoruz. Yüz yüze her zaman görüşmesek de muhakkak birkaç günde bir telefonda konuşur, internette iki çift laf ederiz, hatta bazen bahis siteleri sitesinde bile denk geldiğimiz oluyor. Geçen bir arkadaşımla yine bu şekilde iletişim kurduk ve hemen o akşam buluşma planı yaptık. Çok sevdiğim yerlerden biri olan İn and Out, onun da yeni keşfettiği ve beğendiği bir yermiş meğer. Çok eğlendiğimiz bir gecenin ardından, en kısa zamanda bu kez daha kalabalık olarak aynı yerde buluşmak için sözleştik, çok da iyi oldu.

Kerem Göktuğ Yazılım Mühendisi 5 Mart 2015

default image

Adı gibi in and out, burada müzik ve eğlence içeride ve dışarıda her yerde sabaha kadar devam ediyor. Sıcak şaraplarına bayılyıorum, shotlarına ise zaten bağımlıyım. Buraya ba-yı-lı-yo-rum ötesi yok 🙂

Zeyney Kasenci Ogrenci 21 Şubat 2015